Leading RFID Card and Plastic Card Printer from China

Druk UV

Druk UV Druk UV lub miejsce różni się od konwencjonalnego druku jak offset, druk atramentowych na wiele sposobów. Jest jeszcze tusz na papierze lub PVC ale tusz wysycha poprzez proces zupełnie innego. Zamiast rozpuszczalników w tuszu, które odparowują w powietrze i absorbują do papieru, farb drukarskich UV suchych przez fotomechanicznej procesu. Gdy tusze są wystawione na działanie promieniowania ultrafioletowego światła są z kolei cieczy lub pasty, w postaci ciała stałego. Jest znacznie mniej odparowanie rozpuszczalników i mniej wchłanianie atramentu w magazynie.

 

 

Jedną z największych zalet druku UV jest to, że jest mniej emisji lotnych związków organicznych do środowiska, ponieważ nie ma odparowania rozpuszczalników jak w przypadku konwencjonalnych farb.

 

uv printing

 

 

My już zrobić drukowanie UV punktowy dla wielu klientów w różnych branżach. Technologia druku UV jest powszechnie używany podczas drukowania kodu kreskowego zwłaszcza dla plastikowych znaczników kluczowych / kart combo kiedy potrzebuje kod kreskowy na tylnej. W przeciwieństwie do innych kodów kreskowych np. spryskać kodów kreskowych i kodów kreskowych druku termicznego. UV kodów kreskowych spot wygląda tłoczone i wyróżniać PVC / paper powierzchnię karty. Poza tym, UV kod kreskowy jest trwalsza i nie będzie łatwo blakną jak inne kodem kreskowym. UV kod kreskowy może karta elegancki i cool.

Smycze   <<  |  >>   Laundry Tag