Leading RFID Card and Plastic Card Printer from China


 
CARDS-MART.com Inc specjalizuje się w stanie pełnej globalnej karty plastikowe koloru. Mamy doświadczenie z zasady przywozu i przepisów państw obcych. Możesz złożyć zamówienie online międzynarodowych, wybierając następujące opcje jako metody płatności.

Przelew lub Transfer Telex (TT) Płatność:(Akceptuję "pół przed rozpoczęciem produkcji, zanim wysyłający pół")

Przelew lub Transfer Telex (TT) jest elektronicznym płatność z jednego banku do drugiego. Aby zapłacić za pomocą przelewu, pls skontaktuj się z nami, a my e-mail naszych informacji bankowych. Przyjąć, że nasze dane bankowe do konta płatne służby lub lokalnego banku, aby wysłać przelewu. Aby mieć pewność, realizacji zamówienia, natychmiast skontaktuj się z nami pod numerem potwierdzenia drutu po dokonaniu płatności.

 

    Western Money Transfer Unii:

Western Union jest wygodny i szybki, płatności zostaną wysłane i potwierdzone w ciągu kilku minut. Prosimy o poinformowanie nas numer MTCN Po dokonaniu płatności.

 

    Płatności online Paypal:

Bezpieczniejszy, łatwiejszy sposób płatności w Internecie. Wynagrodzenia, nie narażając numerów kart kredytowych do sprzedaży. Szybkość realizacji transakcji w trybie online za pośrednictwem sklepów.