Leading RFID Card and Plastic Card Printer from China

 

cards-mart.com jest wiodącą firmą w branży poligraficznej plastikowej karty, która przeszła certyfikat ISO9001: 2000 i ISO 14001 Environmental Certificate. Drukujemy wszelkiego rodzaju kart plastikowych, a może spełnić wszystkich potrzeb biznesowych. Drukujemy pełne karty plastikowe w kolorze, skontaktuj się z karty inteligentnej, karta RFID, smycze, plastikowe do kluczy i nie tylko. Nasza fabryka carrys wszystkie zaawansowanych urządzeń produkcyjnych i maszyn do łączenia się w naszym głównym zakładzie produkcyjnym. Współpracujemy również z kilku chińskich firm poligraficznych, które kładą nacisk na różne produkty.Stowarzyszenie daje nam duże możliwości, aby zapewnić szeroką gamę doskonałych produktów w konkurencyjnych cenach.

 

Z ponad 50 doświadczonych technicznych i prowadzona przez doświadczony zespół zarządzający, mamy całkowity system zarządzania jakością w celu wsparcia naszego skutecznego i efektywnego procesu produkcyjnego.

 

Karty, które produkujemy są wysokiej jakości, są one wykonane z trwałego tworzywa sztucznego PVC. Zapewniamy wszystkie karty plastikowe spektakularny wygląd przez wiele miesięcy ciężkiej użytkowania. Cena może nie najniższa, ale jest najlepszy dla kart jakości.Czas realizacji jest bardzo szybki, tylko 10-12 dni lub nawet wcześniej, w tym transportu.

 

Obsługa jest bardzo dobra, wszystkie e-maile zapytanie będzie odpowiedzi w ciągu 12 godzin. Pracujemy też w czasie wakacji, nawet Boże Narodzenie. Będziemy was informować o każdym etapie zamówienia, jak: przetwarzanie, gotowe do wysyłki, usługę śledzenia przesyłki i opakowania.

 

Akceptujemy wszystkie rodzaje płatności. Ci zamówienie online łatwy i zabezpieczone. Zapewniamy Darmowa wysyłka i używamy tylko najlepszych kurierów jak FedEx, DHL i UPS.

 

Oferujemy usługi wysokiej jakości, a także wsparcie ekspertów za druk kart plastikowych. Na Card-Mart, będą Państwo zadowoleni z naszych usług i naprawcze szybko.

 

Jesteśmy zobowiązani do zaoferowania klientom doskonałej jakości i dobry serwis.

 

Mamy szczerą chęć do współpracy dla wspólnych korzyści. Będziemy Państwa pierwszy wybór dostawców za produkty najwyższej jakości!

 

 
plastic card printing machine